Získajte zadarmo inteligentnú riadiacu jednotku Somfy v hodnote 200 € alebo diaľkové ovládanie k produktom LOMAX

Jarná akcia je v plnom prúde. Od 1. apríla do 31. mája 2024 totiž môžete pri kúpe vybraných produktov získať aj niečo navyše. Kúpte si v tomto období aspoň 5 ks tieniacej techniky s pohonom iO alebo garážovú bránu LOMAX a zabudnite pritom na ich manuálne ovládanie – dostanete k nim od nás zadarmo inteligentnú riadiacu jednotku Somfy v hodnote 200 € alebo diaľkové ovládanie.

TaHoma Switch zadarmo k tieniacej technike

Uvažujete o kúpe tieniacej techniky v podobe vonkajších rolietžalúzií alebo screenových roliet a zároveň vás láka pomyslenie na inteligentnú domácnosť? Potom zbystrite pozornosť. Stačí si do konca mája kúpiť aspoň 5 ks roliet, žalúzií alebo screenových roliet s pohonom iO a získate zadarmo inteligentnú riadiacu jednotku TaHoma Switch od Somfy v hodnote 200 €.

A na čo všetko je takáto jednotka dobrá? Pomocou nej môžete úplne ovládať vašu novú tieniacu techniku a ďalšie produkty domácej automatizácie, ale aj regulovať teplotu v interiéri a spotrebu energie, a to bez toho, aby ste prišli o svoje pohodlie. Umožňuje vám tiež:

  • ovládanie produktov odkiaľkoľvek,
  • s tým spojenú simuláciu prítomnosti v domácnosti pomocou vlastných scenárov,
  • maximálny prehľad a kontrolu nad všetkými pripojenými produktmi,
  • úsporu energií vďaka prispôsobeniu tieniacej techniky alebo vykurovania
  • alebo pohodlné ovládanie pomocou jedinej aplikácie.

Jej inštalácia je navyše veľmi jednoduchá a v budúcnosti je možné ju spárovať až s 300 ďalšími zariadeniami, ako sú napríklad snímače vetra alebo slnečného žiareniaklimatizáciaosvetlenie alebo alarmy. Zbaví vás tak každodenných úkonov a otvorí vám dvere do sveta pohodlnejšieho a praktickejšieho bývania.

Inteligentná riadiaca jednotka TaHoma Switch

Inteligentná domácnosť sa so zariadením TaHoma Switch stane pomocníkom, bez ktorého si už nedokážete predstaviť život.

Diaľkové ovládanie garážových brán

Tieniaca technika nie je pre vás aktuálna, ale garážová brána áno? Potom počas našej jarnej akcie odmeníme aj vás. Stačí si zakúpiť jeden z modelov sekcionálnych brán DeltaHomeExcellent alebo posuvnú bránu Praktik a my vám pridáme 1 ks diaľkového ovládača LOMAX digital 304 zadarmo. Nielenže budete mať svoju novú bránu plne pod kontrolou, ale budete ju môcť aj pohodlne ovládať z auta bez toho, aby ste museli z neho vystúpiť.

Vyberte si zo širokej ponuky domového príslušenstva LOMAX, kúpte ho do 31. mája 2024 a odmena je vaša. Ak máte akékoľvek potreby alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať alebo rovno vyplňte dopytový formulár.

Diaľkový ovládač LOMAX digital 304

 

Poslať dopyt na produkty LOMAX