Kontakt

Máte otázku alebo potrebujete niečo opraviť? Sme tu pre vás, ozvite sa nám.

Nájsť pobočku

Kontakt LOMAX header
Pokračovať
Rýchly kontakt

Otázky, dopyty a servis

Máte otázku? Ozvite sa nám. Sme vám k dispozícii telefonicky a e-mailom v pracovnom čase každý pracovný deň od 9.00 do 16.00 hodiny. Radi vám poradíme s výberom alebo si hneď dohodneme osobné stretnutie v niektorom z našich showroomov.

Zadajte objednávku Objednajte servis

Zavolajte zadarmo
Napíšte e-mail
Sídlo spoločnosti LOMAX foto

Sídlo spoločnosti LOMAX

LOMAX & Co s. r. o.
691 08 Bořetice 417
info@lomax.cz

IČO: 26903920, DIČ: CZ26903920

Otváracie hodiny
Po – Pia: 8.00 – 16.00 hod.

Zistiť viac o spoločnosti LOMAX

 

Nájdite najbližšiu pobočku

Ak sa chcete vyhnúť problémom s cestovaním, stačí vyplniť svoju polohu a aplikácia vám jednoducho nájde najbližšiu pobočku.

Koordináty

LOMAX Modra

LOMAX Modra

LOMAX Modra

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Bratislava

LOMAX Bratislava

LOMAX Bratislava

bratislava@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Bratislava

LOMAX Trnava

LOMAX Trnava

LOMAX Trnava

trnava@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Bernolákovo

LOMAX Bernolákovo

LOMAX Bernolákovo

bratislava@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Prievidza

LOMAX Prievidza

LOMAX Prievidza

prievidza@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Žiar nad Hronom

LOMAX Žiar nad Hronom

LOMAX Žiar nad Hronom

ziarnadhronom@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Nové Zámky

LOMAX Nové Zámky

LOMAX Nové Zámky

novezamky@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Krupina

LOMAX Krupina

LOMAX Krupina

krupina@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Levice

LOMAX Levice

LOMAX Levice

levice@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Nitra

LOMAX Nitra - Mlynárce

LOMAX Nitra

nitra@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Senica

LOMAX Rybky pri Senici

LOMAX Senica

senica@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Trenčín

LOMAX Trenčín

LOMAX Trenčín

trencin@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Kysucké Nové Mesto

LOMAX Kysucké Nové Mesto

LOMAX Kysucké Nové Mesto

knm@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Martin

LOMAX Martin

LOMAX Martin

martin@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Dolný Kubín

LOMAX Dolný Kubín

LOMAX Dolný Kubín

dolnykubin@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Liptovský Mikuláš

LOMAX Liptovský Mikuláš

LOMAX Liptovský Mikuláš

liptovskymikulas@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Poprad

LOMAX Poprad

LOMAX Poprad

poprad@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne

LOMAX Košice

LOMAX Košice

LOMAX Košice

kosice@lomax.cz

0800 042 372

Detail predajne