Záruky a garancie

Ak sa neuvádza inak, platí záruka vždy od dátumu podpisu zmluvy. Pri predĺžených zárukách garantujeme dodanie nového dielu (materiálu) alebo jeho opravu zadarmo. Na žiadnu inštaláciu a demontáž sa predĺžené záruky nevzťahujú.

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Garážové brány

Všetky garážové brány sú vyrobené rukami našich zamestnancov v Bořeticiach. Nedovážame čínske výrobky, uprednostňujeme odoberanie kvalitných súčiastok od svojich partnerov z krajín Európskej únie.

 • Záruka 10 rokov
  Na panely garážových brán Home, Delta, Praktik a Excellent poskytujeme svojim zákazníkom automaticky 10-ročnú záruku. Vyrábame ich sami, preto dbáme na kvalitu. Záruka sa vzťahuje na tvar, pevnosť a funkčnosť panelu.
 • Predĺžená záruka 10 rokov
  Túto záruku poskytujeme na kovania a nepohyblivé časti brán Home, Delta, Praktik a Excellent, ktoré sa používaním neopotrebúvajú. Záruka sa nevzťahuje na lanká, kolesá a pružiny.

  Podmienkou poskytnutia záruky je každoročná servisná prehliadka počas trvania záručnej doby. Počas týchto kontrol poskytneme vašim bránam potrebnú starostlivosť a výrazne predĺžime ich životnosť.
 • Záruka 5 rokov na pohony Marantec a Somfy
  Vyrábame garážové brány najvyššej kvality a rovnaké vlastnosti sme hľadali aj u svojich dodávateľov pohonných jednotiek. Našli sme ich v spoločnosti Marantec a Somfy, a preto s istotou poskytujeme pre ich výrobky v súkromnom sektore 5-ročnú záruku (5 rokov a 3 mesiace od dátumu výroby pohonu).
 • Záruka rýchleho servisu
  Garantujeme 100 % dostupnosť náhradných dielov na sklade do niekoľkých dní v celej Českej republike a na Slovensku.

Zaujímajú vás podrobnosti? Ozvite sa nám.

Predokenné rolety

V cene predokenných roliet je zahrnuté profesionálne vymeranie okenných otvorov a následná odborná montáž. Môžeme tak zaručiť 100 % kvalitu.

 • Záruka 5 rokov na roletové systémy
  Predokenné rolety vyrábame z prvotriednych materiálov, preto poskytujeme 5-ročnú záruku na nosné nepohyblivé časti roliet (vodiace lišty, boxy, spodné lišty, revízne klapky), ktoré nepodliehajú opotrebovaniu pri prevádzke. Záruka sa vzťahuje na farebnú a rozmerovú stálosť použitých materiálov a platí aj pre lamelu Al41R.
 • Záruka 5 rokov na elektrické pohony Somfy a Elero
  Kvalitu sme hľadali aj u dodávateľov elektrických pohonov. Našli sme ju u francúzskej spoločnosti Somfy, ktorá nám udelila známku Somfy Expert. Tá nás oprávňuje poskytovať 5-ročnú záruku na rúrkové pohony roliet a rolovacích brán.

Naši technickí poradcovia vám radi odpovedia na všetky vaše otázky. Kontaktujte ich.

Vonkajšie žalúzie

Najobľúbenejší spôsob vonkajšieho tienenia si zaslúži nadštandardnú záruku. Vďaka 100 % kontrole výroby vám ich môžeme s pokojným svedomím poskytnúť.

 • Záruka 5 rokov
  Na nosné nepohyblivé časti žalúzií, ktoré nepodliehajú opotrebovaniu (horný nosič, držiak horného nosiča a krycieho plechu, konzola vodiacej lišty a vodiace lišty) vám poskytujeme automaticky 5-ročnú záruku.
 • Záruka 5 rokov
  Poskytujeme špeciálnu záruku na povrchovú úpravu lamiel Z70, Z90 PRO, S93, C80, krycích plechov, vodiacich líšt a všetkých lakovaných komponentov. Záruka sa nevzťahuje na zmenu farby dielov alebo vyblednutie farby. Nezáleží na tom, či sú zmeny spôsobené slnkom, kondenzáciou, kyslým dažďom alebo iným poveternostným vplyvom.
 • Záruka 5 rokov na elektrické pohony Somfy a Elero
  Kvalitu sme hľadali aj u dodávateľov elektrických pohonov. Našli sme ju u francúzskej spoločnosti Somfy, ktorá nám udelila známku Somfy Expert. Tá nás oprávňuje poskytovať 5-ročnú záruku na rúrkové pohony roliet a rolovacích brán.

Máte nejaké otázky? Radi vám na ne odpovieme telefonicky alebo e-mailom.

Vchodové dvere

Hliníkové dvere sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Zaručujeme, že budú vyzerať ako nové ešte dlho po skončení záruky.

 • Záruka 5 rokov
  Sme presvedčení o kvalite našich hliníkových dverových profilov, a preto na ne poskytujeme záruku 5 rokov.
 • Záruka 2 roky
  Na kovanie a výplne dverí vám automaticky poskytujeme dvojročnú záruku.

Ďalšie informácie vám radi poskytneme na našej infolinke.