Siete do okien

Účinná ochrana proti hmyzu

Zastavte muchy, osy, komáre a iný hmyz skôr, ako vletia do vášho domu (nielen počas letných mesiacov) a znepríjemnia vám deň a noc. Sieť do okien je najúčinnejší spôsob ochrany pred nezvanými návštevníkmi.

Informujte sa o sieťach do okien

Video file
Pokračovať
Siete proti hmyzu do okien

Kvalitná sieťovina zastaví hmyz okamžite

Najúčinnejšou metódou ochrany je postaviť hmyzu do cesty prekážku, ktorú nemôže prekonať. Takouto prekážkou sú okenné alebo dverové siete. Vďaka nim sa nemusíte starať o to, či je deň, noc alebo rozsvietené svetlá.

  Siete proti hmyzu musia plniť praktickú funkciu a podobne ako pri vonkajších žalúziách alebo vonkajších roletách je potrebné zohľadniť, kam ich umiestnite. V každom prípade sa nemusíte obávať, že by kazili vzhľad vášho domu. Rámy sú nenápadné a ľahko ich zladíte s oknami alebo balkónovými dverami, niektoré sa dajú podľa potreby zrolovať, takže ich vôbec nie je vidieť.

  Prečo si vybrať siete do okien LOMAX?

  ikona certifikát
  Vetrať môžete kedykoľvek
  ikona certifikát
  Nemajú negatívny vplyv na zdravie ako chemické repelenty
  ikona certifikát
  Nie sú závislé od elektrickej energie a ich prevádzka nič nestojí.
  ikona certifikát
  Majú dlhú životnosť v porovnaní s repelentnými fľaštičkami, ktoré vydržia 1-2 mesiace.
  ikona certifikát
  Dizajn možno ľahko prispôsobiť vašim želaniam
  ikona certifikát
  Nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť

  Typy sietí do okien

  Siete na okná sú ekonomickým, ekologickým a dlhodobo najúčinnejším riešením v boji proti nepríjemnému hmyzu v byte alebo dome. A čo ak potrebujete zabrániť jeho prechodu cez balkónové dvere? Siete sa dajú nainštalovať aj na ne. Pozrite si, aké typy sietí sú dostupné na trhu.

  pevné sítě

  Pevné siete


  Pevné siete sú upevnené v ráme a sú vhodné pre okná, ktoré sa používajú len na vetranie. Sú pripevnené k rámu okna a na jeseň sa dajú jednoducho odstrániť.

  Integrované rolovací sítě 

  Integrované rolovacie siete

  Rolovacie siete do okien sú čoraz obľúbenejšie pre svoju praktickosť. Môžete ich zrolovať podľa potreby a na zimu nemusíte demontovať celý rám. Oceníte ich najmä tam, kde často potrebujete voľný priestor na prechádzanie alebo podávanie vecí z okna. V spoločnosti LOMAX integrujeme rolovacie siete do vonkajších roliet a vďaka nezávislému ovládaniu môžete ľubovoľne vetrať alebo tieniť interiér.

  Pantové dveřní sítě 

  Siete na závesoch dverí

  Závesné dverové siete sú podobne ako pevné okenné siete v rámovej konštrukcii, ktorá je namontovaná na rám dverí pomocou samozatváracích závesov. Sú vybavené magnetickým dorazom, aby pevne držali v zatvorenej polohe.

  Plisované dveřní sítě 

  Plisované siete na dvere

  Doplňte svoj domov sieťou, ktorá vás ochráni pred hmyzom a zároveň dodá moderný vzhľad. Sieťka proti hmyzu na dverách je ideálna do zimnej záhrady, na terasu alebo francúzske okná. A tiež pre bezbariérový prístup. 

  Pohodlné ovládanie zabezpečujú vodiace profily v tvare U a veľkou výhodou je možnosť uzamknutia pomocou magnetu a uzavretia veľkých presklených plôch. Ktorý typ si vybrať?

  Priebeh realizácie zákazky

  NA VÁŠ DOPYT ODPOVIEME DO TROCH DNÍ

  Zavoláte/napíšete/pošlete dopyt. Najneskôr do 3 pracovných dní sa vám ozveme.

  NA OSOBNOM STRETNUTÍ VÁM PORADÍME S VÝBEROM

  Dohodneme si stretnutie buď u vás, alebo v našom showroome. Zistíme, aké sú vaše predstavy, a poradíme vám s výberom.

  BEZPLATNE ZAMERIAME A STANOVÍME CENU

  Vyberieme vhodné riešenie, zameriame a pripravíme cenovú ponuku. Samozrejme, všetko zadarmo a nezáväzne.

  VYROBÍME A DOHODNEME SI TERMÍN MONTÁŽE

  Ak budete súhlasiť, návrh odovzdáme do výroby a približne o mesiac bude všetko hotové. Potom si dohodneme termín, kedy prídeme bránu namontovať.

  Chcete siete do okien LOMAX?

  Vyplňte formulár. Ozveme sa vám do troch dní.

  Informujte sa o sieťach do okien