Sekcionálne garážové brány
Model Delta

Objednať garážovú bránu

Sekcionálne garážové brány Model Delta
Pokračovať
Model Delta

Zlatá stredná cesta

Model Delta predstavuje zlatú strednú cestu v našej ponuke sekcionálnych garážových brán. Jeden z najobľúbenejších typov kombinuje precízne spracovanie, atraktívny dizajn, a to všetko za rozumnú cenu.

Model Delta sa skladá z niekoľkých panelov (sekcií), ktoré sa pohybujú po vodiacich koľajniciach pomocou torzných pružín. Záleží len na vás, či bránu budete ovládať ručne, alebo pomocou elektrického pohonu.

Výhody sekcionálnych garážových brán Delta

Výhoda ikona
Možnosť výberu z dvoch typov ovládania brány – manuálne, alebo elektrickým pohonom
Výhoda ikona
Veľmi tichý chod stropného pohonu brány vďaka použitiu remeňového motora
Výhoda ikona
Programovateľné diaľkové ovládače, ktorými možno ovládať viacero zariadení
Výhoda ikona
Voliteľné integrované dvere pre jednoduchšie používanie bez zníženia bezpečnosti
Výhoda ikona
Pokročilé bezpečnostné prvky – brána dokonale chráni majetok a zdravie.
Výhoda ikona
Vďaka celoobvodovému tesneniu a kvalitným materiálom má brána vynikajúce izolačné vlastnosti.
Výhoda ikona
10-ročná záruka na panely brány, predĺžená záruka na kovanie pri pravidelnom servise.
Výhoda ikona
Vyberte si z 2 500 farieb, imitácií dreva a dolaďte vzhľad prvkami z nehrdzavejúcej ocele alebo zasklením.
Výhoda ikona
Výber zo 4 typov prelisov, ktoré možno kombinovať s akoukoľvek farbou alebo dekorom

Ukážky realizácií sekcionálnych garážových brán DELTA

swipe
Integrované dvere

Integrované dvere

Garážovú bránu je možné osadiť integrovanými dverami LD16 so štandardným alebo zníženým prahom. Dvere majú samozatvárač, kľučku a zámok. Ak sú okrem toho vybavené elektrickým bezpečnostným zariadením, nehrozí, že sa brána začne dvíhať pri otvorených dverách.

rc2

Bezpečnostná trieda RC2

Garážové brány LOMAX sa radia do bezpečnostnej triedy RC2. Toto označenie môžete poznať prevažne z názvoslovia vchodových dverí; so stupňami bezpečnostných tried sa môžete stretnúť pri výrobkoch, ako sú dvere, okná, mreže, alebo práve brány a ich komponenty (zámky, kovanie, apod.)

Vzhľad presne podľa vašich predstáv

Farebné vyhotovenie

Viac ako 2 500 farieb

Garážové brány DELTA ponúkame vo všetkých farbách. Pre hladký povrch si môžete vybrať z kompletnej ponuky farieb pre vonkajšiu a vnútornú stranu sekcií. Vnútorná strana sekcií sa štandardne dodáva v základnej bielej farbe. Môžete si tiež vybrať z viac ako 2 500 ďalších farieb zo vzorkovnice RAL alebo NCS pre hladké povrchy alebo povrchy STUCCO. Ponúkame aj 10 farieb inšpirovaných nerastmi (DTM).

Objednať garážovú bránu

Imitácia dreva

Vzhľad ako od stolára

Garážové brány DELTA s dreveným dekorom majú dlhú životnosť, farebnú stálosť a vyššiu odolnosť proti poškodeniu povrchu vďaka tomu, že sekcie sa už počas výroby spracúvajú s fóliou s hrúbkou 150 mikrónov. Vyberať si môžete nielen z 8 základných dekorov, ale aj z celej ponuky vzorkovnice Renolit.

Objednať garážovú bránu

Prelisy

Dolaďte dizajn pomocou prelisov.

Pre garážové brány DELTA ponúkame 4 druhy prelisov zadarmo, takže si vyberie každý. Môžete si vybrať z týchto variantov: lamely, bez prelisu, so stredovým prelisom alebo ako kazety. Nemusíte sa však obmedzovať – za príplatok si môžete navrhnúť originálnu bránu s nepravidelnými kazetami a lamelami.

Objednať garážovú bránu

Prvky z nehrdzavejúcej ocele a zasklenie

Popustite uzdu svojej fantázii.

Pomocou prvkov z nehrdzavejúcej ocele môžete zo svojej garážovej brány urobiť skutočne originálnu záležitosť. Prvky z nehrdzavejúcej ocele sú mimoriadne odolné a za príplatok ich možno natrieť ľubovoľnou farbou zo vzorkovnice RAL. Môžete si vybrať z našej ponuky alebo si môžete navrhnúť vlastný dizajn. Prvky z nehrdzavejúcej ocele možno kombinovať aj so zasklením.

Objednať garážovú bránu

Príslušenstvo

Niečo navyše

Okrem prvkov z nehrdzavejúcej ocele a zasklenia ponúkajú garážové brány DELTA aj ďalšie možnosti prispôsobenia. Vyberať si môžete napríklad z integrovaných dverí LD16 so štandardným alebo zníženým prahom. Dvere majú samozatvárač, kľučku a zámok. Ak sú okrem toho vybavené elektrickým bezpečnostným zariadením, nehrozí, že sa brána začne dvíhať pri otvorených dverách. Ponúkame tiež tlačidlo na ovládanie brány, záložný zdroj napájania, výplň z ťahokovu alebo vetraciu mriežku.

Objednať garážovú bránu

Technické parametre
garážových brán Delta

Stavebná pripravenosť a kovanie

Každú bránu Delta vyrábame na mieru, preto nemusíte riešiť chýbajúce alebo dodatočné centimetre. Ak máte malú garáž, ktorá neumožňuje stavebné úpravy, nemusíte vešať hlavu, riešením je jednoduchý rám LOMAX Easy.

Tepelná izolácia

Garážová brána Delta sa môže pochváliť vrstvou PUR peny s hustotou až 45 kg/m3. V kombinácii s celoobvodovým utesnením a kvalitnými materiálmi majú sekcionálne garážové brány LOMAX najlepšiu tepelnú izoláciu na českom trhu.

Jednoduché ovládanie

Rýchly a plynulý chod zabezpečuje pohon MARANTEC. Existuje mnoho možností ovládania brány Delta. Bránu možno ovládať diaľkovým ovládačom, ale aj prostredníctvom mobilného telefónu alebo čipu. Na výber je aj manuálne ovládanie.

Bezpečnostné prvky

Ak brána Delta počas pohybu narazí na prekážku, zľahka zatlačí. Motor potom zaradí spätný chod a brána sa otvorí, vďaka čomu chráni zdravie osôb, najmä malých detí. Robustnú bránu Delta možno doplniť o množstvo bezpečnostných prvkov proti narušiteľom. Zaisťujú tiež vyššie zabezpečenie triedy RC2 pre prípad pokusu o vlámanie.

Riešenie LOMAX Easy

Výmena brány s minimálnymi stavebnými úpravami

Riešenie LOMAX EASY – pozadie

Priebeh realizácie zákazky

Na váš dopyt odpovieme do troch dní

Zavoláte/napíšete/pošlete dopyt. Najneskôr do 3 pracovných dní sa vám ozveme.

Na osobnom stretnutí vám poradíme s výberom

Dohodneme si stretnutie buď u vás, alebo v našom showroome. Zistíme, aké sú vaše predstavy, a poradíme vám s výberom.

Bezplatne zameriame a stanovíme cenu

Vyberieme vhodné riešenie, zameriame a pripravíme cenovú ponuku. Samozrejme, všetko zadarmo a nezáväzne.

Vyrobíme a dohodneme si termín montáže

Ak budete súhlasiť, návrh odovzdáme do výroby a približne o mesiac bude všetko hotové. Potom si dohodneme termín, kedy prídeme bránu namontovať.

Chcete sekcionálnu bránu DELTA?

Vyplňte formulár. Ozveme sa vám do troch dní.

Objednať garážovú bránu