ZOOMTECH®

Patentovaná technológia hriadeľa

Neustále zlepšovanie a zdokonaľovanie našich výrobkov je prioritou spoločnosti LOMAX. Preto ponúkame novinku v našom sortimente v podobe patentovanej technológie ZOOMTECH®. Hlavnou výhodou tejto technológie je dokonale vypnutá látka bez deformácie a prevesenia.

Zlepšiť screenové rolety

Video file
Pokračovať

Ako funguje technológia ZOOMTECH®?

Ide o patentovanú technológiu, ktorá kompenzuje vychyľovanie trubice spôsobené gravitáciou. To umožňuje použitie menších priemerov hriadeľa a menších veľkostí boxov aj pre veľké screenové rolety. Hlavnou výhodou však je, že vďaka tejto technológii zostanú vaše screenové rolety dokonale rovné a bez tzv. „V efektu” a deformácií, ktorých vplyvom sa rolety prehýbajú a pôsobia nenapnuté. 

Toto prehnutie spôsobuje jednak gravitácia a hmotnosť samotných screenových roliet, jednak priehyb hriadeľa. S technológiou ZOOMTECH® však budú rolety vyzerať vždy perfektne a vďaka potrebe menších boxov získate aj lepšie možnosti zateplenia vašej budovy.

 

BEŽNÉ SCREENOVÉ ROLETY

S TECHNOLÓGIOU ZOOMTECH

Porovnanie screenových roliet s použitím a bez použitia technológie ZOOMTECH

Pre dokonalé screenové rolety

Vďaka technológii ZOOMTECH® budete môcť zatieniť aj tie najširšie rozmery sklenených povrchov bez nutnosti inštalácie viditeľného upevnenia. Všetky technické prvky sú totiž dokonale skryté a vďaka medzere medzi stenou a roletou môžete roletu pohodlne ovládať bez akýchkoľvek obmedzení.

S našimi screenovými roletami si tak môžete naplno užívať maximum prirodzeného denného svetla v interiéri a vďaka tejto technológii sa navyše nemusíte obávať o ich vzhľad. A to ani v prípade nadštandardných rozmerov – ZOOMTECH® možno totiž použiť na screenové rolety so šírkou od 2 m až do 6 m.

Táto technológia je integrovaná priamo do trubice navíjacieho systému rolety. Za normálnych okolností dochádza vplyvom gravitačnej sily k prehýbaniu tejto trubice, a tým aj samotnej látky. Zlepšený hriadeľ bojuje s týmito prírodnými zákonmi po svojom a tento efekt úplne odstraňuje.

 

Hlavné výhody

záruka
Dokonale vypnutá látka bez deformácií a prehýbania
záruka
Použitie menších priznaných a podomietkových boxov
záruka
Patentovaná technológia s hlavným ocenením Innovation award R+T
záruka
Šírka až 6 m s využitím najmenšieho boxu na trhu (105 x 105 mm)
záruka
Vhodné pre rodinné domy, byty, pergoly aj komerčné budovy
záruka
Exkluzivita spoločnosti LOMAX v sortimente screenových roliet

Ako získať screenové rolety s technológiou ZOOMTECH®?

Screenové rolety LOMAX sú samy osebe skvelým výrobkom. Majú totiž schopnosť zatieniť interiér bez straty výhľadu. Sú ideálnou voľbou nielen pre okná rodinných domov, ale aj pre byty, terasy, pergoly alebo zimné záhrady.

Látky týchto roliet sú najčastejšie vyrobené zo skleného vlákna potiahnutého PVC a sú vysokokvalitné, odolné a majú dlhú životnosť. Zároveň však naozaj vyzerajú ako látka a nie vždy sú vplyvom gravitácie dokonale rovné a napnuté. Tento problém rieši práve technológia ZOOMTECH®, ktorú si stačí doobjednať v dopytovom formulári. 

Koľko vás budú stáť screenové rolety s technológiou ZOOMTECH®?

Všetko závisí od rozmerov vašich okien. Pri štandardných oknách s rozmermi cca 2 m nie je technológia ZOOMTECH® potrebná, pretože na látke nedochádza k deformáciám. Je vhodnejšia skôr pre väčšie veľkosti okien alebo pergol s rozmermi 3 x 6 m. 

Orientačná cena okna s rozmermi 4 x 2 m je 1 860 €. Pre presnú cenovú kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať.

Priebeh realizácie zákazky

NA VÁŠ DOPYT ODPOVIEME DO TROCH DNÍ

Zavoláte/napíšete/pošlete dopyt. Najneskôr do 3 pracovných dní sa vám ozveme.

NA OSOBNOM STRETNUTÍ VÁM PORADÍME S VÝBEROM

Dohodneme si stretnutie buď u vás, alebo v našom showroome. Zistíme, aké máte predstavy, a poradíme vám s výberom.

BEZPLATNE ZAMERIAME A STANOVÍME CENU

Vyberieme vhodné riešenie, zameriame a pripravíme cenovú ponuku. Samozrejme, všetko zadarmo a nezáväzne.

VYROBÍME A DOHODNEME SI TERMÍN MONTÁŽE

Ak budete súhlasiť, návrh odovzdáme do výroby a približne za mesiac bude všetko hotové. Potom si dohodneme termín, kedy prídeme tieniacu techniku nainštalovať.

Dopytový formulár

Mám záujem o
Iba jeden súbor.
256 MB limit.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.
Maximálne 20 súborov.
20 MB limit.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.

Po odoslaní nezáväzného dopytu vás budeme kontaktovať do 3 pracovných dní.